PAGALBA KELYJE– kas tai? ar populiari paslauga Lietuvoje?

14/02/2019

Labai nustebtume kiek iš tikrųjų Pagalba kelyje populiari paslauga. Ši paslauga labai patogi nutikus įvairioms problemoms kelyje. Tai gali būti ir padangos nuleidimas, nuslydimas nuo kelio, auto įvykio įvykimas ar tiesiog automobilio sugedimas, kuomet nebegalima tęsti kelionės. Daugiau apie teikiamas pagalbos kelyje paslaugas skaityti čia .

Šiais laikais labai daug vairuotojų yra moterų, kurios nežino ir neprivalo išmanyti visų automobilių gedimų ir jų priežasčių, todėl Pagalba kelyje yra geriausias problemos sprendimas, kada sugedote kelyje ir nežinote ką daryti???

Būna tokių situacijų kada moterys ne visada gali įvertinti situacijos svarbumą, tad labai gerai, kad gali paskambinti mums ir gauti konsultaciją tiesiog telefonu. Technikai informuoja ar galima toliau tęsti kelionę ar tiesiog rekomenduoja palaukti kol Pagalba kelyje atvyks į gedimo vietą ir transportuos automobilį į auto servisą ar kitą nurodytą vietą. Yra buvę nemažai situacijų kada technikai išsprendžia automobilio gedimo priežastis net telefonu ir vairuotojams taip padeda, kuomet nebereikia vykti ir gabenti automobilio. Taip vairuotojai sutaupo pinigų ir lieka patenkinti. Mūsų teikiamų paslaugų kokybė aukščiausia, o kainos prieinamos visiems. Vadovaujamės taip pat ir žmogiškumo principais, visuomet ištiesiame pagalbos ranką, todėl konsultuojame telefonu. smagu padėti žmogui, juk eina karmos taškai!

Nepaliekame bėdoje ir tų kuriems automobiliai sugedo tamsiu paros metu ar esant sunkioms oro sąlygoms. Važiuojame visada į pagalbą, neapleidžiame nei vieno kliento, yra buvę atvejų kada yra tekę važiuoti naktį sningant-lyjant į atokų mišką - vienkiemį, gelbėti vairuotojo su užklimpusiu automobiliu. Mūsų technikai profesionalai, todėl galima suteikti pačias geriausias pagalbos kelyje paslaugas. Vilniaus mieste Pagalba kelyje  atvyksta per 15 minučių, aišku kartais reikia įvertinti piko metą, tuomet užtrunkame truputį ilgiau. Į kitus regionus atvykstame paskaičiavę kilometrų skaičių. Išvykstame pas klientą vos tik gavę iškvietimą, tad atvykimas yra laibai operatyvus. Neverčiame ilgai laukti savų klientų. Pastoviems klientams taikome nuolaidas.

Operatyvus aptarnavimas ir geriausios kainos www.pagalbakelyjejums.lt Ištiko bėda - kviesk mus ir Pagalba kelyje padės!